Vabilo študentom za sodelovanje na projektu Erasmus+, ReLearn Plastics

Univerza v Mariboru, Fakulteta za organizacijske vede v sodelovanju s partnerji Associació Cultural CRESOL - Art i Creativitat per un desenvolupament social, sostenible i solidary (Španija), Biotehniski center Naklo (Slovenija), CSI CENTER FOR SOCIAL INNOVATION LTD (Ciper), E gimnazija (Srbija), IES CID CAMPEADOR (Španija), P.G.M.S. (PRIVATE GRAMMAR & MODERNSCHOOLS) LIMITED (Ciper) in Youth Club of municipality of Stara Pazova (Srbija), razpisuje v okviru programa Erasmus+ plačano raziskovalno študentsko delo za študenta/študentko.

Gre za delo na projektu: »Innovative learning methodologies in schools for strengthening the awareness and active citizenship about plastics Consumption« (akronim: ReLearn Plastics)«

Več informacij najdete v pripetem dokumentu, vključno s prijavnico.