Obvestila

Obvestilo študentom Fakultete za organizacijske vede

28. 01. 2021
Vlada RS je v petek, 23. 10. 2020, sprejela Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, ki zaradi zajezitve in obvladovanja epidemije COVID-19 med drugim začasno prepoveduje zbiranje ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih. Odlok se prične uporabljati v ponedeljek, 26. 10. 2020.

Informacije za bodoče študente FOV UM

28. 01. 2021
Pripravili smo spletno stran na kateri bomo objavljali informacije in povezave o fakulteti, študijskih programih in o prijavno – vpisnem postopku za vpis v 1. letnik študijskih programov Fakultete za organizacijske vede UM.

Gremo na Erasmus!

25. 02. 2021
Univerza v Mariboru pripravlja za študente, ki si želijo iz prve roke pridobiti informacije o izmenjavah preko programa Erasmus+, spletne dogodke Gremo na Erasmus!
Obvestila

Volitve za člane Upravnega odbora Univerze v Mariboru, 25. 2. 2021, od 9.00 do 13.00 ure

24. 02. 2021
Zaposleni Univerze v Mariboru imate pravico voliti člane Upravnega odbora Univerze v Mariboru. Volitve bodo potekale v ČETRTEK, 25. 2. 2021, od 9.00 do 13.00 ure na spletnem naslovu https://um.simplyvoting.com . Kontaktne informacije za tehnično podporo: podpora@um.si, preko MS Teams na URL kanalu https://url.um.si/w4T3Y, (eVolitve) in gsm: 041-361-977. Podaja ugovora v primeru tehničnih težav pri volitvah z elektronskim glasovanjem je mogoča le v primeru, da je bila težava javljena na tehnično podporo, pri čemer je volivec aktivno sodeloval pri reševanju te težave.

Volitve drugih delavcev, ki sodelujejo pri delu Akademskega zbora FOV UM

23. 02. 2021
V. d. dekanice izr. prof. dr. Polona Šprajc je 23. 2. 2021 izdala Sklep o razpisu volitev za druge delavce, ki sodelujejo pri delu Akademskega zbora FOV UM.

Volitve članov Akademskega zbora FOV UM iz vrst študentov

23. 02. 2021
V. d. dekanice izr. prof. dr. Polona Šprajc je 23. 2. 2021 izdala Sklep o razpisu volitev za člane Akademskega zbora FOV UM iz vrst študentov.
Obvestila

Poročilo o izvoljenih kandidatih na nadomestnih volitvah v študentski svet UM

23. 02. 2021
Po izvedenih nadomestnih volitvah za člane Študentskega sveta UM, ki so bile dne 18. 2. 2021 izvedene skladno s Sklepom št. 023/2021/01/432 PŠ in glede na volilni izid Študentski svet FOV UM ugotavlja, da sta bila izvoljena kandidata, ki sta navedena v poročilu.
Obvestila

Drage študentke in študenti!

21. 02. 2021
S ponedeljkom, 22. 2. 2021 se pričenja letni semester študija na FOV UM. Glede na epidemiološko situacijo bomo zaenkrat ves pedagoški proces izvajali na daljavo.

Poziv h kandidiranju za Nagrade Univerze v Mariboru študentom 2021

18. 02. 2021
Študentski svet Univerze v Mariboru je izdal Poziv h kandidiranju za nagrade Univerze v Mariboru, katerega namen je prepoznati študente, ki so aktivni na športnem, kulturnem, širšem obštudijskem področju ter na področju prostovoljstva.

Pages