Obvestila

Obvestilo študentom Fakultete za organizacijske vede

23. 10. 2020
Vlada RS je v petek, 23. 10. 2020, sprejela Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, ki zaradi zajezitve in obvladovanja epidemije COVID-19 med drugim začasno prepoveduje zbiranje ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih. Odlok se prične uporabljati v ponedeljek, 26. 10. 2020.
Obvestila

Častni naziv Kongresna ambasadorka Slovenije za 2020 sta prejeli tudi red. prof. dr. Andreja Pucihar in izr. prof. dr. Polona Šprajc

02. 12. 2020
Kongresni urad Slovenije je v ponedeljek, 30. novembra 2020 na spletnem dogodku, v sklopu Slovenskega ambasadorskega programa, predstavil letošnje Kongresne ambasadorje in ambasadorke, med katerimi sta tudi visokošolski učiteljici Fakultete za organizacijske vede UM, red. prof. dr. Andreja Pucihar in izr. prof. dr. Polona Šprajc.
Obvestila

Navodila študentom in minimalni standardi za izvajanje izpitov na daljavo

30. 11. 2020
Objavljamo Navodila študentom in minimalne standarde za izvajanje preverjanja in ocenjevanja znanja na daljavo FOV UM.

Ustvarimo novoletno voščilo za starostnike Doma upokojencev Kranj

30. 11. 2020
Pred nami je predpraznični čas. Čas, ki bo za vse nas letos nekoliko drugačen, zato bi si tudi na FOV po vzoru nekaterih vseslovenskih dobrodelnih akcij, vzeli trenutek in pomislili na tiste, ki so v decembrskih dnevih, ki prihajajo, sami in osamljeni.
Obvestila

Da bo v decembru študij na daljavo lažji…

26. 11. 2020
Dragi bruci, da bo študij na daljavo lažji smo za vas pripravili informacije o profesorjih, ki vas bodo spremljali v mesecu decembru.

Decembrska spletna klepetalnica FOV – Finančna pismenost študentov

24. 11. 2020
V decembrski klepetalnici FOV bodo tokrat glavno besedo imeli študenti. Skupaj s prodekanico za študentska vprašanja Klavdijo Kastelic, bodo v pred prazničnem času odprli temo o finančni pismenosti študentov in odločanju študentov o vsakdanji rabi denarja.
Obvestila

XIX. nagradni natečaj za zaključne naloge s področja Slovencev v zamejstvu in Slovencev po svetu

24. 11. 2020
Urad Vlade RS za Slovence v zamejstvu in po svetu že 18 let vsako leto organizira nagradni natečaj za diplomske, magistrske in doktorske naloge s področja Slovencev v zamejstvu in Slovencev po svetu.

Decembrska šola in tekmovanje v reševanju študije primera 2020

23. 11. 2020
Študenti FOV pozor! Razmišljate kreativno? Bi se radi v času študija naučili več?
Obvestila

Sklep o razpisu postopka kandidiranja in imenovanja prorektorja iz vrst visokošolskih učiteljev za študijsko dejavnost UM

17. 11. 2020
Objavljamo sklep o razpisu postopka kandidiranja in imenovanja prorektorja iz vrst visokošolskih učiteljev za študijsko dejavnost UM.

16. 11. 2020
V raziskovalnem projektu Priprava modela managementa visokošolskega vpisa na javne visokošolske zavode v Sloveniji opravljamo raziskavo z namenom analize zadovoljstva študentov/diplomantov s prijavno-sprejemnim postopkom pri vpisu na visokošolski študij.

Pages