Štipendijski program »ASEF Junior Fellows« - razpis

13. 11. 2019
Štipendijski program »ASEF Junior Fellows« Ameriško-slovenska izobraževalna fundacija ASEF je objavila razpis za nov štipendijski program ASEF Junior Fellows. Gre za triletni program, v okviru katerega izbrani študenti opravijo raziskovalno-študijsko prakso na odličnih svetovnih univerzah (ZDA, Kanada, Velika Britanija, Avstralija in Nova Zelandija), sodelujejo na raziskovalnih projektih s svojega področja delovanja in se vključujejo v razne dejavnosti, ki jih izvaja ASEF, kot so delavnice mehkih veščin, treningi javnega nastopanja, redna srečanja strokovnih krožkov, javna predavanja in pogovori z zanimivimi gosti.

Slovesna podelitev diplom diplomantom UM Fakultete za organizacijske vede

12. 11. 2019
Na Fakulteti za organizacijske vede Univerze v Mariboru bo v sredo, 27. novembra 2019 potekala slovesna podelitev diplom na kateri bomo podelili diplomske listine diplomantom, ki so diplomirali od 1.10. 2018 do 30.09.2019.

Predavanji strokovnjakov iz okolja

11. 11. 2019
V sklopu predavanj strokovnjakov iz okolja vas v tem tednu vabimo na predavanji »Napredne B2B rešitve za podporo digitalne transformacije podjetij« dr. Roka Bojanca in »Predstavitev rešitev eZdravje v Sloveniji« mag. Žive Rant.
Obvestila

Razpis za raziskovalne štipendije ASEF na odličnih univerzah po svetu

07. 11. 2019
Ameriško-slovenska izobraževalna fundacija ASEF (American Slovenian Education Foundation) je objavila razpis za nov štipendijski program “ASEF Junior Fellows”. S štipendijskimi programi fundacija ASEF krepi raziskovalno sodelovanje in študijsko kroženje med Slovenijo in preostalim svetom. Štipendije omogočajo slovenskim študentom, da poglobijo in razširijo znanja s svojega študijskega področja.

Uradne ure knjižnice v četrtek, 7. 11. 2019

06. 11. 2019
Obveščamo vas, da bo v četrtek, 7. 11. 2019 knjižnica odprta do 10:00 ure.
Obvestila

Objava sklepov o razpisu volitev v Akademski zbor Fakultete za organizacijske vede UM

05. 11. 2019
Objavljamo sklep o razpisu volitev za druge delavce, ki sodelujejo pri delu Akademskega zbora FOV UM ter sklep o razpisu volitev za člane Akademskega zbora FOV UM iz vrst študentov.

Študenti in diplomanti vabljeni 7. novembra na Karierni sejem MojeDelo.com

05. 11. 2019
V četrtek, 7. novembra 2019 ste študenti in diplomanti vabljeni na Karierni sejem MojeDelo.com, ki bo potekal v Cankarjevem domu v Ljubljani.
Obvestila

Predavanje kandidatke v postopku priznavanja izvolitve v naziv "Visokošolska učiteljica - redna profesorica"

05. 11. 2019
Vabimo vas na javno predavanje kandidatke v postopku izvolitve v naziv "Visokošolska učiteljica – Redna profesorica" za predmetno področje »informacijski sistemi«.

Prosta mesta za demonstratorje študente v študijskem letu 2019/2020

29. 10. 2019
Študentski svet Fakultete za organizacijske vede objavlja prosta mesta za demonstratorje študente v študijskem letu 2019/2020 s pričetkom dela v novembru 2019.

29. 10. 2019
Vabimo vas na javno predavanje kandidatke v postopku priznavanja izvolitve v naziv VISOKOŠOLSKA UČITELJICA – REDNA PROFESORICA za predmetno področje »kadrovski management«.

Pages