Obvestila

Vabilo študentom za sodelovanje v projektu javnega razpisa za sofinanciranje projektov

19. 02. 2019

Žalna seja v spomin na red. prof. dr. Jurija Kovača

19. 02. 2019
Žalna seja v spomin na uglednega rednega profesorja, predstojnika Katedre za organizacijo in management ter senatorja Fakultete za organizacijske vede red. prof. dr. Jurija Kovača, bo v torek, 19. februarja 2019 ob 13. uri v predavalnici 111, Fakultete za organizacijske vede, Kidričeva cesta 55a, Kranj.

Obvestilo o smrti red. prof. dr. Jurija Kovača

18. 02. 2019
Pretreseni vam sporočamo žalostno vest, da nas je zapustil sodelavec red. prof. dr. Jurij Kovač. Spoštovanega sodelavca in visokošolskega učitelja bomo ohranili v trajnem spominu.
Obvestila

Fakulteta za organizacijske vede Univerze v Mariboru nosilka certifikata Športnikom prijazno izobraževanje

12. 02. 2019
Fakulteta za organizacijske vede Univerze v Mariboru je ena izmed prvih organizacij v Republiki Sloveniji, ki se izkazuje s pogoji študija za dvojno kariero športnikov s svojimi študijskimi programi, med katerimi se izpostavlja študijski program 1. stopnje VS Management v športu.

11. 02. 2019

Akademija ob slovenskem kulturnem prazniku - Sledi poeta

07. 02. 2019
Fakulteta za organizacijske vede UM in Zveza kulturnih društev Kranj sta tudi letos organizirali Akademijo ob slovenskem kulturnem prazniku Sledi poeta na kateri so navdušili dijaki Gimnazije Kranj, Mladinski pevski zbor Glasbene šole Kranj, učenci Glasbene šole Kranj, ga. Marta Marolt in g. Uroš Rakovec.
Obvestila

Na Fakulteti za organizacijske vede UM o izzivih managementa v zdravstvu

06. 02. 2019
Fakulteta za organizacijske vede UM in Fakulteta za zdravstvene vede UM sta v torek, 5. februarja 2019 v okviru okrogle mize z naslovom »Izzivi managementa v zdravstvu« kot osrednje goste gostili strokovnjake g. Boštjana Poklukarja, dr. med., direktorja Janeza Poklukarja, g. Jožeta Veternika, direktorja OZG Kranj in mag. Mirka Stoparja, generalnega direktorja Direktorata za zdravstveno ekonomiko Ministrstva za zdravje RS.
Obvestila

Rezultati projekta »Po kreativni poti do znanja« zanimivi za bodoče študente

05. 02. 2019
Na povabilo Javnih štipendijskih, razvojnih, invalidskih in preživninskih skladov Republike Slovenije so študentje Fakultete za organizacijske vede v okviru 11. Informative - Sejem izobraževanja in poklicev, predstavili projekt »Po kreativni poti do znanja«.

Sledi poeta - Akademija ob slovenskem kulturnem prazniku

01. 02. 2019
Vljudno vabljeni na Akademijo ob slovenskem kulturnem prazniku Sledi poeta, ki bo potekala na Fakulteti za organizacijske vede, Kidričeva cesta 55a, Kranj, v sredo, 6. februarja ob 18.30 uri.

31. 01. 2019
Fakulteta za organizacijske vede Univerze v Mariboru v sodelovanju z Zaposlitvenim centrom Korak razpisuje v okviru programa »Po kreativni poti do znanja« tri plačane raziskovalne prakse. Študenti bodo sodelovali s petimi študenti drugih fakultet.

Pages