Aktualni razpisi

Fakulteta za organizacijske vede UM razpisuje prosto delovno mesto J016037 – STROKOVNI DELAVEC VI (šdm 2006130), v Referatu za študentske zadeve, na Fakulteti za organizacijske vede UM, za nedoločen čas, s poskusnim delom 3 mesece, s polnim delovnim časom, 1 delavec/ka, (M/Ž).

Pogoji za zasedbo delovnega mesta ter opis del in nalog so razvidni iz priponke.

Pisne vloge z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev naj kandidati/kandidatke posredujejo na naslov:

Univerza v Mariboru, Fakulteta za organizacijske vede
Kidričeva cesta 55a
4000 KRANJ

ali na elektronski naslov: barbara.grabec@um.si

Rok prijave: od 17. 1. 2023 do 30. 1. 2023.