Urnik

OBVESTILO!

Spoštovani, obveščamo vas, da je objavljen urnik za zimski semester 2019/2020.

Urnik se nahaja na spletnem naslovu http://urnik.fov.uni-mb.si. Spletni urnik se lahko dnevno spreminja.

V spletnem urniku imate možnost pregleda urnikov po študijskih programih.

Nov spletni urnik omogoča:

  • naročnina na koledar (priporočljivo), ki omogoča tudi sprotne spremembe (standard iCalendar) 
  • uvoz koledarja v .ics formatu v izbrani program za koledar (v tem primeru se spremembe na urniku ne prenašajo v vaš osebni koledar). 

Navodilo, kako se naročite na želeni koledar lahko najdete pod razdelkom Navodila na spletnem urniku.

 


RAZPORED ŠTUDENTOV V SKUPINE ZA ŠTUDIJSKO LETO 2019/20

RAZPORED ŠTUDENTOV V SKUPINE 2019/2020 - redni študij:

1. letnik VISOKOŠOLSKI STROKOVNI ŠTUDIJ - redni: 

Razdelitev v skupine velja za predmete Osnove kvantitativnih metod I, Angleški poslovni jezik, Osnove poslovodenja, Osnove prava, Organizacija in management, Kadrovski management, Osnove naravoslovja in tehnologije, Osnove kvantitativnih metod II

Razdelitev skupin za predmet Računalništvo in informatika VS:

1. skupina: 1a (od ID študenta 1002442583 do 1002419077), 1b (od ID študenta 1002442303 do 1002445710)

2. skupina: 2a (od ID študenta 1002418062 do 1002442346), 2b (od ID študenta 1002423643 do 1002422663)

3. skupina: 3a (od ID študenta 1002418097 do 1002422523), 3b (od ID študenta 1002423317 do 1002422540)

2. letnik VISOKOŠOLSKI STROKOVNI ŠTUDIJ - redni

Razdelitev velja za predmet Poslovne programske rešitve (dr. Gregor Lenart):

program OM IS - od A do K - 1. skupina

program OM IS - od L do Ž - 2. skupina

program IPS - 2. skupina

program OM KIS - 2. skupina

Predmet: Osnove kvantitativnih metod III (dr. Alenka Brezavšček in dr. Marko Urh):

program OM IS - od A do K - 1. skupina

program OM IS - od L do Ž - 2. skupina

program IPS - od A do P - 1. skupina

program IPS - od R do Ž - 2. skupina

Predmeti: Računalniški sistemi in komunikacije (dr. Gregor Lenart), Metode in tehnike sistemske analize (prof. dr. Robert Leskovar), Osnove računalniškega programiranja (dr. Borut Werber), Upravljanje baz podatkov (dr. Uroš Rajkovič), Uvod v informacijsko varnost (dr. Alenka Brezavšček, dr. Branislav Šmitek):

od A do K - 1. skupina

od L do Ž - 2. skupina

Predmet Ergonomija (dr. Zvone Balantič)

od A do Pib - 1. skupina

od Pin do Ž - 2. skupina

1. letnik UNIVERZITETNI ŠTUDIJ - redni

Razdelitev v skupine velja za predmet Angleški poslovni jezik (dr. Alenka Tratnik), Organizacija poslovnih procesov (prof. dr. Tomaž Kern),  Kvantitativne metode I (dr. Anja Žnidaršič):

  • 1. skupina - od A do L
  • 2. skupina - od M - Ž

Razdelitev v skupine velja za predmet Računalništvo in informatika ( prof. dr. Robert Leskovar):

  • 1.A skupina - od A do KE
  • 1.B skupina - od KL - PL
  • 1.C skupina - od PO - Ž

2. letnik UNIVERZITETNI ŠTUDIJ - redni

Razdelitev v skupine velja za predmet Kvantitativne metode II ( dr. Janja Jerebic):

  • 1. skupina - od A do M
  • 2. skupina - od N do Ž

3. letnik UNIVERZITETNI ŠTUDIJ - redni

Razdelitev v skupine velja za predmet Management projektov ( prof. dr. Tomaž Kern):

  • 1. skupina - OM informacijskih sistemov (vsi) in OM KIS od A - K
  • 2. skupina - Inženiring poslovnih sistemov (vsi) in OM KIS od L - Ž

1. letnik MAGISTRSKI ŠTUDIJ - redni

Razdelitev v skupine velja za predmet Statistika v raziskovanju ( dr. Anja Žnidaršič):

  • 1. skupina: od A do K
  • 2. skupina: od L do Ž.