Volitve dekana FOV UM 2021

Senat Fakultete za organizacijske vede Univerze v Mariboru je na svoji 7. izredni seji dne 28. 01. 2021 sprejel sklep o razpisu volitev dekana Fakultete za organizacijske vede Univerze v Mariboru.

Na tem mestu bodo objavljeni vsi dokumenti, vezani na postopek volitev dekana Fakultete za organizacijske vede.

RAZPIS VOLITEV DEKANA FAKULTETE ZA ORGANIZACIJSKE VEDE UNIVERZE V MARIBORU 2021

Sklep o razpisu volitev dekana FOV UM

Priloge k sklepu (prijava, soglasje, vloga)

Rokovnik za izvedbo volitev dekana FOV UM

Odločba o imenovanju volilne komisije

Odločba o imenovanju volilnega odbora

PRAVILNIK O VOLITVAH DEKANA

Pravilnik o volitvah dekanov članic UM št. 012-2018-2 (UPB 1)

SKLEPI IN GRADIVO VOLILNE KOMISIJE FOV UM

Volilni imenik FOV UM za volitve dekana FOV UM - Iz vrst drugih delavcev FOV UM - dopolnitev 9. 3. 2021 - Na podlagi sklepa Volilne komisije se volilni upravičenec doda na Volilni imenik FOV UM iz vrst drugih delavcev FOV UM.

Volilni imenik FOV UM za volitve dekana FOV UM - Iz vrst študentov FOV UM - dopolnitev 15. 3. 2021 - Na podlagi sklepa Volilne komisije se volilni upravičenec izloči iz Volilnega imenika FOV UM iz vrst študentov FOV UM.

Volilni imenik FOV UM za volitve dekana FOV UM - Iz vrst visokošolskih učiteljev, znanstvenih delavcev in visokošolskih sodelavcev FOV UM

Zahteva za dopolnitev kandidature

Izpis sklepov 7. seje Volilne komisije

Obvestilo Volilne komisije o NEURADNIH REZULTATIH - VOLITVE ZA DEKANA FOV UM – 1. KROG

1. kandidat IZR. PROF. DR. UROŠ RAJKOVIČ je prejel 41,94 % glasov,

2. kandidat RED. PROF. DR. IZTOK PODBREGAR je prejel 55,74 % glasov,

3. kandidat DOC. DR. BORUT WERBER je prejel 2,32 % glasov.

Rezultati volitev za dekana FOV UM bodo predstavljeni v petek, 2. 4. 2021 na seji Senata Fakultete za organizacijske vede.

PREDSTAVITEV KANDIDATOV ZA DEKANA FOV UM

Senat Fakultete za organizacijske vede je na svoji 8. izredni seji (1. volilna seja)  dne 22. 03. 2021 potrdil Listo kandidatov za dekana Fakultete za organizacijske vede Univerze v Mariboru.

Lista kandidatov za dekana FOV UM

Program dela kandidata za dekana FOV UM 2021-2025 izr. prof. dr. Uroša Rajkoviča
Predstavitev za zaposlene in študente izr. prof. dr. Uroš Rajkovič
Video predstavitev programa dela izr. prof. dr. Uroš Rajkovič
Predstavitveni letak za študente izr. prof. dr. Uroš Rajkovič

Program dela kandidata za dekana FOV UM 2021-2025 red. prof. dr. Iztoka Podbregarja
Predstavitev za zaposlene in študente red. prof. dr. Iztok Podbregar

Program dela kandidata za dekana FOV UM 2021-2025 doc. dr. Boruta Werberja
Predstavitev za zaposlene in študente doc. dr. Borut Werber

Volilne upravičence v postopku volitev dekana Fakultete za organizacijske vede Univerze v Mariboru obveščamo, da bo organizirana skupna predstavitev kandidatov za dekana FOV UM v sredo, 24. 3. 2021, s pričetkom ob 13.15 uri.

Predstavitev bo organizirana na daljavo.  Na dogodku bo na začetku vsak kandidat imel svojo 15-minutno predstavitev, po zaključenih predstavitvah pa bodo sledila vprašanja in razprava.

Povezava do dogodka: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_NjVkZTVhODItNjZiZS00MzUzLTg4NjEtOGViNDRlNzVjZmJh%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%228ef1464e-28b6-449d-95be-e669ee3d08ac%22%2c%22Oid%22%3a%22cc302e98-7d82-4ad2-97db-2491b83a8b6d%22%7d

Vljudno vabljeni.