Volitve dekana FOV UM 2021

Senat Fakultete za organizacijske vede Univerze v Mariboru je na svoji 7. izredni seji dne 28. 01. 2021 sprejel sklep o razpisu volitev dekana Fakultete za organizacijske vede Univerze v Mariboru.

Na tem mestu bodo objavljeni vsi dokumenti, vezani na postopek volitev dekana Fakultete za organizacijske vede.

RAZPIS VOLITEV DEKANA FAKULTETE ZA ORGANIZACIJSKE VEDE UNIVERZE V MARIBORU 2021

Sklep o razpisu volitev dekana FOV UM

Priloge k sklepu (prijava, soglasje, vloga)

Rokovnik za izvedbo volitev dekana FOV UM