Poročilo o izvoljenih kandidatih v študentski svet FOV UM, po 2. krogu

Po izvedenih volitvah za člane študentskih svetov letnikov in Študentski svet Fakultete za organizacijske vede UM, ki so bile dne 15. 12. 2020 in po izvedenih drugih krogih dne 21. 12. 2020, skladno s Sklepom o razpisu volitev v študentske svete članic in drugih članic UM (št. 023/2020/05/430 JŽV) in Sklepom o spremembi Sklepa o razpisu volitev v študentske svete članic in drugih članic Univerze v Mariboru (št. 023/2020/06/432 PŠ) in glede na volilni izid Volilna komisija univerze za volitve študentov ugotavlja, da so bili izvoljeni kandidati, ki so navedeni v poročilu.