Poročilo o izvoljenih kandidatih v študentski svet FOV UM

Po izvedenih volitvah za člane študentskih svetov letnikov in Študentski svet Fakultete za organizacijske vede UM, ki so bile dne 15. 12. 2020 izvedene skladno s Sklepom o razpisu volitev v študentske svete članic in drugih članic UM (št. 023/2020/05/430 JŽV) in Sklepom o spremembi Sklepa o razpisu volitev v študentske svete članic in drugih članic Univerze v Mariboru (št. 023/2020/06/432 PŠ) in glede na volilni izid Volilna komisija univerze za volitve študentov ugotavlja, da so bili izvoljeni kandidati, ki so navedeni v poročilu.