Lepe praznike in srečno novo leto 2021!

Obveščamo vas, da bomo zaposleni na Univerzi v Mariboru, Fakulteti za organizacijske vede, v času od petka 25. decembra 2020 do vključno nedelje, 3. januarja 2021, zaradi kolektivnega dopusta in praznikov odsotni. Storitve posameznih organizacijskih enot FOV bodo na voljo zopet po 4. januarju 2021, ko se vrnemo.

Vsem našim študentom, diplomantom in sodelujočim organizacijam ter podjetjem želimo lepe praznike in srečno, zdravo ter uspehov polno leto 2021!