Mednarodna konferenca o razvoju organizacijskih znanosti 2021: Vrednote, kompetence in spremembe v organizacijah

Notifications

Fakulteta za organizacijske vede Univerze v Mariboru bo v prihodnjem letu od 17. do 19. marca organizirala že 40. mednarodno znanstveno konferenco o razvoju organizacijskih znanosti.

V okviru konferenčnega programa so bodo zopet prepletle različne vsebine, pristopi in pogledi, ki se bodo tematsko nanašali na področja organizacije in managementa poslovnih procesov, informacijskih sistemov in kadrovskih sistemov, pod skupnim naslovom Vrednote, kompetence in spremembe v organizacijah.

Že vrsto let konferenca nudi možnosti mreženja, izmenjave izkušenj, predstavitev rešitev in izzivov ter prepriča mnoge udeležence: predstavnike gospodarstva, izobraževalnih institucij, javne uprave, raziskovalnih inštitucij, študente in mnoge druge.

Pridružite se nam tudi vi.

Več informacij o konferenci najdete na spletni strani: www.konferenca.fov.um.si.