Naša revija Organizacija je uvrščena v mednarodno bazo SCOPUS

Revija Organizacija je interdisciplinarna znanstveno-strokovna revija, ki objavlja prispevke s področja organizacije, informatike in kadrovskega managementa. Izdaja jo Fakulteta za organizacijske vede Univerze v Mariboru. Z odličnim delom glavnega urednika zasl. prof. dr. Jožeta Zupančiča in ostalih kolegov, je revija uspešno zaključila dolgotrajen postopek znanstvene in tehnične evalvacije za vključitev v mednarodno bazo SCOPUS.

SCOPUS je interdisciplinarna bibliografska baza podatkov z indeksi citiranosti, ki vključuje podatke iz več kot 21.000 najbolj znanih znanstvenih revij na svetu. Servis SCOPUS vzdržuje in gradi podjetje Elsevier. Revija Organizacija bo še naprej spodbujala znanstveni razvoj na področju organizacijskih ved.

Revija Organizacija