Dogodka Mednarodne pisarne UM / 10. in 12. oktober 2023

Mednarodna pisarna Univerze v Mariboru 10. in 12. oktobra 2023 organizira dogodek Gremo na Erasmus! in Sejem študentske mobilnosti, kjer bodo predstavljeni: Erasmus+ program, izmenjave v okviru omenjenega programa, izkušnje študentov, ki so na Erasmus+ izmenjavah že bili in različne oblike Erasmus+ aktivnosti, ki se jim lahko pridružijo študenti Univerze v Mariboru.

Univerza v Mariboru bo v sodelovanju s Študentskim Svetom Univerze v Mariboru tudi v študijskem letu 2023/24 organizirala številne jezikovne tečaje za študente. Tečaji bodo potekali na daljavo preko spletnega orodja MS Teams.

Podrobnejše informacije:

GREMO NA ERASMUS!

Te zanimajo informacije o izmenjavah preko programa Erasmus+?

Pridruži se nam na spletnem dogodku Gremo na Erasmus!

Dogodek, ki ga organizira Univerza v Mariboru, je namenjen izmenjavi izkušenj študentov, ki jih zanima Erasmus+ izmenjava in želijo pridobiti informacije iz prve roke s strani študentov, ki so se Erasmus+ izmenjave že udeležili.

Predstavljene bodo številne možnosti Erasmus+ izmenjave, od študija v tujini, pa vse do izvajanja praks in kratkotrajnih kombiniranih intenzivnih programov (KIP oziroma poletne šole):

• ŠTUDIJ
  • PRAKSA
  • KIP (kratkotrajni kombinirani intenzivni programi oz. poletne šole,…)

Pridružite se nam 10. oktobra 2023 ob 17. uri
preko spletnega orodja MS Teams.

MS Teams koda: 9pax1i1

Vse aktualne razpise najdeš na Erasmus+ spletni strani.

SVET NA DLANI: SEJEM ŠTUDENTSKE MOBILNOSTI

Si želiš odkrivati svet po svoje?

Kot študent/ka imaš na voljo kar nekaj možnosti za izmenjave ali opravljanje prakse v tujini, ki jih morda sploh še ne poznaš.

Pridruži se na dogodku Svet na dlani: sejem študentske mobilnosti v četrtek, 12. oktobra, ob 16. uri na sedežu Univerze v Maribor.

Predstavili se bodo @erasmusplusum, @iaeste_maribor, @asef.info in @pekarnamm

Na dogodku se bodo pričele zbirati tudi prijave na jezikovne tečaje!

JEZIKOVNI TEČAJI ZA ŠTUDENTE UNIVERZE V MARIBORU

Univerza v Mariboru bo v sodelovanju s Študentskim Svetom Univerze v Mariboru v študijskem letu 2023/24 organizirala številne jezikovne tečaje za študente. Tečaji bodo potekalo na daljavo preko spletnega orodja MS Teams.

Prijavili se boste lahko na enega izmed naslednjih tečajev:

• Angleški jezik B1/B2
  • Nemški jezik A1
  • Nemški jezik B1/B2
  • Francoski jezik A1
  • Španski jezik A1
  • Španski jezik B1/B2
  • Italijanski jezik A1
  • Češki jezik A1
  • Kitajski jezik A1 (celoletni tečaj)
  • Japonski jezik A1 (celoletni tečaj)

Prve prijave na tečaje bomo sprejemali dne 12. 10. na dogodku Svet na dlani: Sejem študentskih mobilnosti, 13. 10. pa bomo odprli prijave do zapolnitve mest preko Erasmus+ novic (newsletter).

Tečaji se pričnejo v tednu med 23. in 27. oktobrom 2023.

Več informacij najdete tukaj.