Vodenje FOV UM prevzema v. d. dekanice izr. prof. dr. Polona Šprajc

Red. prof. dr. Iztoku Podbregarju se je 19. oktobra 2020 iztekel štiriletni mandat dekana Fakultete za organizacijske vede, zato je rektor Univerze v Mariboru z današnjim dnem imenoval za v.d.dekanice izr. prof. dr. Polono Šprajc, in sicer do imenovanja novega dekana.

Z današnjim dnem je bila za v.d. prodekanice za izobraževalno dejavnost imenovana izr. prof. dr. Anja Žnidaršič. Še naprej pa bo področje raziskovalne dejavnosti vodil prodekan za raziskovalno dejavnost doc. dr. Damjan Maletič.

Red. prof. dr. Iztok Podbregar, ki na fakulteti ostaja kot visokošolski učitelj in raziskovalec, je v svojem mandatu več kot uspešno vodil fakulteto, za kar se mu iskreno zahvaljujemo in mu želimo še naprej obilo raziskovalnih in pedagoških izzivov.