60 let - 60 generacij

Letos mineva 60 let, odkar je Fakulteta za organizacijske vede takrat kot zavod pričela z razvojem organizacijskih ved, ki je do danes preraslo v pomembno področje, vredno slovenskega in mednarodnega obeležja.

Ker bi želeli to častitljivo prelomnico zaznamovati tudi v širši družbi, vabimo nekdanje študente, diplomante in vse, ki so kakorkoli povezani s Fakulteto za organizacijske vede Univerze v Mariboru, da se nam pridružite na jubilejnem dogodku Alumni FOV, ki bo v četrtek, 22. 11. 2018, ob 18. uri na sedežu fakultete, Kidričeva 55a v Kranju.

Več o dogodku: https://www.eventbrite.com/e/60-let-60-generacij-srecanje-clanov-alumni-fov-ob-60-letnici-fakultete-za-organizacijske-vede-tickets-51539816980