Svečana listina za uspešno sodelovanje podeljena v okviru Dneva Univerze Mestni občini Kranj

Na Univerzi v Mariboru je v tem tednu potekala slovesnost ob Dnevu univerze, v okviru katere so obeležili 48-letnico obstoja, kjer so se s podelitvijo nagrad in priznanj študentom, institucijam, podjetjem ter s podelitvijo naslovov častni doktor ter zaslužni profesor zahvalili posameznikom in skupinam za izjemen doprinos univerzi.

V okviru letošnjih priznanj je svečano listino za uspešno sodelovanje s Fakulteto za organizacijske vede prejela Mestna občina Kranj. S svečano listino smo potrdili uspešno partnerstvo, ki se skozi niz aktivnosti izkazuje na povezovanju znanosti in akademskega sveta, lokalne skupnosti in gospodarstva. Mestni občini Kranj ob slavnostnem dogodku iskreno čestitamo!

Več o dogodku na povezavi: https://www.um.si/objava/slovesnost-dies-academicus-2023/