Vabilo na pogovor mladih z evropsko komisarko ga. Eliso Ferreira na temo: Trajnostna prihodnost mladih v Evropski uniji

Na Univerzi v Mariboru, v dvorani Borisa Podrecce bodo v četrtek, 29. septembra gostili evropsko komisarko za kohezijo in reforme ga. Eliso Ferreira, s katero se bodo pogovarjali na temo: Trajnostna prihodnost mladih v Evropski uniji.

V okviru okrogle mize, ki se bo pričela ob 10. uri se bodo mladi v sproščenem pogovoru lotili naslednjih vsebin: trajnostni razvoj in družbeno odgovorno delovanje med mladimi, spodbude Evropske unije in Slovenije za razvoj trajnostnega razvoja med mladimi, Eko Šola in trajnostni razvoj v slovenskih srednjih šolah in Evropsko leto mladih 2022.

Več o dogodku in prijavi: https://ssum.um.si/2022/09/pogovor-mladih-z-evropsko-komisarko-trajnostna-prihodnost-mladih-v-evropski-uniji/