Prof. dr. Andreja Pucihar je sodelovala pri zagovoru doktorske disertacije kandidata iz Katoliške univerze Leuven

Naši profesorji sodelujejo tudi pri zagovorih različnih doktorskih disertacij. Pred kratkim je red. prof. dr. Andreja Pucihar sodelovala kot članica komisije za oceno doktorske disertacije kandidata Zibouda Van Veldhovena iz Katoliške univerze Leuven z naslovom: An Interaction-Driven Perspective on Digital Transformation and Managerial Guidelines. Kandidat je doktorsko disertacijo izdelal pod mentorstvom prof. dr. Jan Vanthienena, javni zagovor pa pred komisijo v sestavi: prof. dr. Roel Leus, KU Leuven, predsednik komisije ter člani komisije:  prof. dr. Johannes De Smedt KU Leuven, prof. dr. Joep Crompvoets KU Leuven, prof. dr. Andreja Pucihar, UM FOV in prof. dr. Stijn Viaene, Vlerick Business School.