Na Fakulteti za organizacijske vede UM smo zaključili z 2. mednarodno poletno šolo

V Kranju na Fakulteti za organizacijske vede UM smo med 5. in 23. septembrom izvedli drugo mednarodno poletno šolo z naslovom »Organizacija, management in družba«. Program poletne šole je bil med 12. in 17. septembrom 2022 izveden v Kranju, na fakulteti, deloma pa je potekal na daljavo.

Udeleženci druge mednarodne poletne šole so bili študenti, ki so prihajali s fakultet iz Finske, Belgije, Romunije, Nemčije, Litve, Francije, Portugalske, Hrvaške in Bosne in Hercegovine. Program poletne šole je bil sestavljen skupaj s profesorji iz Poljske, Ukrajine, Hrvaške, Bosne in Hercegovine ter Makedonije in Slovenije, vključeval je niz zanimivih delavnic in predavanj na področjih in vsebinah vseh stebrov organizacije – procesov, ljudi in informacijskih sistemov. Preko številnih sodobnih oblik poučevanja so študenti spoznavali področja organizacij z vidika različnih vidikov.

Več: https://fov.um.si/sl/na-fakulteti-za-organizacijske-vede-um-smo-zakljucili-z-2-mednarodno-poletno-solo