Brucke in bruci so pričeli s študijskim letom

V petek, 30. septembra je skozi naša vrata vstopila nova generacija študentk in študentov, bruck in brucev. Na uvajalnem dnevu FOV, ki je potekal v naši največji predavalnici smo jim predstavili delo na fakulteti, pomembnejše informacije, od pedagoškega, raziskovalnega, mednarodnega dela, do informacij o kariernem centru, knjižnici, referatu in informacijski podpori  z namenom, da bo prehod v študijske klopi čim prijaznejši. Vsem študentkam in študentom Fakultete za organizacijske vede UM želimo, da novo študijsko leto pričnejo zdravo in s polnim zagonom za učenje in povezovanje s kolegi, profesorji in zaposlenimi na fakulteti.