Spletni začetni tečaj slovenščine za mednarodne študente

Univerza v Mariboru za mednarodne študente organizira spletni začetni tečaj slovenščine, ki se bo pričel 27. septembra.

Tečaj je namenjen vsem rednim tujim študentom, ki so prvič vpisani v prvi letnik dodiplomskih in podiplomskih študijskih programov.

Mesta so omejena, zato čim prej oddajte spletno prijavo na naslednji povezavi: https://forms.office.com/r/RbQ3uFzq2r

Za dodatna vprašanja kontaktirajte Mednarodno pisarno Univerze v Mariboru na e-naslov erasmus@um.si.