Rok za zapolnitev še prostih vpisnih mest / Prijava za vpis na dodiplomski in enoviti magistrski študij na UM

Od 23. do 24. septembra 2021 do 12. ure poteka Rok za zapolnitev še prostih vpisnih mest.​ Podatki o prostih vpisnih mestih so objavljeni na spletnem portalu eVŠ, na spletnih straneh visokošolskih prijavno-informacijskih služb Univerze v Ljubljani, Univerze v Mariboru, Univerze na Primorskem, Univerze v Novi Gorici in na spletnih straneh visokošolskih zavodov.

Informacije o študijskih programih, ki jih razpisujemo na UM FOV v roku za zapolnitev mest, boste našli na spletni strani: https://fov.um.si/sl/studij/bodoci-studentiprijava/prijavavpis-dodiplomski-studij.

Kandidati/-ke lahko oddajo največ tri (3) prijave, v vsaki lahko navedejo eno študijsko željo. Prijavo za vpis kandidat/-ka odda z elektronsko vlogo na spletnem portalu eVŠ.

Več informacij: