Cepilni dan za študente UM

Univerza v Mariboru organizira Cepilni dan za študente UM, ki bo potekal dne​ 23. 9. 2021 ob 15. uri v prostorih tehniških fakultet UM, na nas​lovu Smetanova ulica 17, 2000 Maribor.

Na voljo bodo cepiva proti Covid-19:

• AstraZeneca (Vaxzevria)
  • Pfizer/BioNTech (Comirnaty)
  • Johnson & Johnson (Janssen) - v kolikor bo v tem času dostavljeno

Cepivo boste lahko izbrali na mestu cepljenja.

Vse zainteresirane vabimo, da se na cepljenje ​prijavijo z izpolnitvijo obrazca do četrtka, 23.9.2021 do 9:00.  Izpolnitev ankete je mogoča samo ob prijavi z digitalno identiteto Univerze v Mariboru.