Uvajalni seminar bo 30. 9. in 1. 10. potekal preko orodja MS Teams

Zaradi energetske sanacije, ki se odvija na fakulteti in COVID-19 smo se na fakulteti odločili, da uvajalni seminar v sredo, 30. septembra in četrtek 1. oktobra 2020 izpeljemo preko orodja MS Teams. Program dogodka bo ostal enak in je objavljen na spletni strani: https://fov.um.si/sl/dogodki/08/2020/uvajalni-teden-univerze-v-mariboru

Zaradi pomembnosti informacij, ki jih boste deležni na uvajalnem seminarju apeliramo na brucke in bruce, da se pridružijo preko povezave, ki je objavljena na programu uvajalnega seminarja in sodelujete na prvem dogodku, ki je na fakulteti organiziran predvsem za vas.

Tehnična navodila:

1. V brskalniku Chrome ali Edge pojdite na zgoraj navedeno spletno stran in kliknite na  povezavo do dogodka.

2. Če vas brskalnik vpraša za dovoljenje dostopa za mikrofon in zvok, mu to dovolite.

3. Izberite, da se želite pridružiti dogodku v tem brskalniku.

4. Vpišete vaše Ime in Priimek in kliknete na gumb "Pridruži se zdaj".

V želji, da se preko virtualnega prostora z orodjem MS Teams srečamo še pred uradnim pričetkom akademskega leta, vas lepo pozdravljamo.