Med prejemniki nagrad in priznanj študentom ob dnevu Univerze v Mariboru tudi študentka UM FOV

V petek, 18. septembra smo na Univerzi v Mariboru obeležili DIES ACADEMICUS – Dan Univerze v Mariboru, na katerem so se podelile nagrade in priznanja študentom ter podelili naslova častni doktor ter zaslužni profesor.

Nagrado Leona Štuklja za najvidnejše športne uspehe študentov UM je prejela študentka FOV UM študijskega programa Management v športu, vrhunska športnica in nosilka medalje v svetovnem pokalu Meta Hrovat.
Študentki Meti Hrovat ob prejemu nagrade iskreno čestitamo in ji želimo še veliko vrhunskih uspehov.

Foto: FB stran Mete Hrovat