Podaljšan je rok za prijavo na Razpis za izbor najboljšega študenta UM v študijskem letu 2022/2023

Podaljšan je rok za prijavo na Razpis za izbor najboljšega študenta Univerze v Mariboru v študijskem letu 2022/2023.

Razpis je odprt za vse študente Univerze v Mariboru, ki so v študijskem letu 2022/2023 dosegli izjemne rezultate na področju študija, raziskovanja in ostalih dejavnosti, ki prispevajo k razvoju in ugledu univerze.

Namen razpisa je spodbujanje motivacije in vzpodbujanje študentov k izjemnosti ter priznanje njihovega truda in nadarjenosti.

Rok za prijave je podaljšan do 16. avgusta 2023.

Poleg prestižnega naziva "najboljši študent UM" bo izbrani kandidat prejel tudi denarno nagrado, in sicer denarna nagrada za najboljšega študenta znaša 1300 EUR, za drugo mesto 750 EUR in za tretje mesto 450 EUR!

Več o razpisu in pogojih prijave boste našli na spletni strani UM: https://ssum.um.si/2023/05/um-objavlja-razpis-za-izbor-najboljsega-studenta-v-studijskem-letu-2022-2023-s-povisanim-denarnim-skladom/.