Vabljena predavateljica na letošnji konferenci EURO 2021 je tudi izr. prof. dr. Mirjana Kljajić Borštnar

Od 11. do 14. julija 2021 bo v organizaciji University of West Attica iz Aten organizirana že 31. evropska konferenca s področja operacijskih raziskav / 31st European Conference on Operational Research, kamor so kot vabljeno predavateljico povabili našo visokošolsko učiteljico izr. prof. dr. Mirjano Kljajić Borštnar. Veseli smo, da naši profesorji sodelujejo na odmevnih mednarodnih konferencah v tako eminentni družbi.

Več o konferenci in vabljenih predavateljih: https://euro2021athens.com/plenary-keynote-speakers/