Univerza v Mariboru v sodelovanju z družbama Elektro Maribor d.d. in Energijo Plus d.o.o. objavlja Razpis za izbor najboljšega študenta Univerze v Mariboru v študijskem letu 2020/2021

Sodelujoči partnerji se zavedajo pomena izobraževanja, ki temelji na konkurenčnosti na trgu dela, zato želijo z razpisom, ki je letos razpisan že deveto leto zapored, nagraditi najboljše študente za njihovo študijsko odličnost ter jih motivirati pri nadaljnjem izobraževanju.

Rok za prijavo je: 13. avgust 2021 do 12. ure.

Več o razpisu, prijavi, nagradnem skladu in merilih za sodelovanje: https://www.um.si/univerza/medijsko-sredisce/novice/Strani/novice.aspx?p=3457.