Najava objave Javnega razpisa za kandidate za mlade raziskovalce za leto 2020

Najavljen je Javni razpis za kandidate za mlade raziskovalce za leto 2020, na katerega se lahko prijavijo kandidati, ki izpolnjujejo pogoje za vpis na doktorski študij, ne glede na nacionalnost ter izpolnjujejo pogoje 113. člena Pravilna o postopkih (so)financiranja in ocenjevanja ter spremljanju izvajanja raziskovalne dejavnosti.

Odgovore na vprašanja v zvezi z javnim razpisom, roke za prijavo, pregled mentorjev po članicah Univerze v Mariboru in prostih mestih, boste našli na spletni strani Univerze v Mariboru: