Poletna šola v Utrechtu: Uporaba etike v digitalnih inovacijah

Med 8. in 12. julijem 2024 Univerza uporabnih znanosti v Utrechtu na Nizozemskem organizira mednarodno poletno šolo na kateri se vsako leto zberejo študenti z vsega sveta. Poletna šola z naslovom »Applying Ethics in Digital Innovation« se bo dotikala teme o uporabi etike pri digitalnih inovacijah.

Študenti za sodelovanje na poletni šoli prejmejo 2 ECTS točki.

Za več informacij glede poletne šole HU Univerze uporabnih znanosti v Utrechtu in prijavo obiščite to spletno mesto: https://utrechtsummerschool.nl/courses/engineering-technology/applying-ethics-in-digital-innovation.