Študijski obisk študentov in profesorjev FOV / Nemčija 2022 – Prijave se zbirajo do 15. maja 2022

Študente vabimo, da se pridružijo študijskemu obisku študentov in profesorjev FOV, ki bo potekal od 31. maja do 2. junija 2022.

Program študijskega obiska je zelo zanimiv. Študenti in profesorji se bodo odpravili v Nemčijo, obiskali bodo tovarno BMW München, Allianz areno, tehnični muzej v Münchnu in Univerzo v Frankfurtu s katero fakulteto že več let uspešno sodeluje.

Podrobnejši program ekskurzije in vse o prijavi boste našli na povezavi: https://fov.um.si/sl/dogodki/04/2022/studijski-obisk-studentov-profesorjev-fov-um-nemcija-2022.

Prijave se zbirajo do vključno 15. maja 2022 oziroma do zapolnitve prostih mest.