Karierni dnevi FOV 2022

Na Fakulteti za organizacijske vede UM vsako leto pripravimo Karierne dneve, ki študente in diplomante osveščajo o pomenu načrtovanja njihovih karier in oblikovanju študijskih in kariernih poti. V sklopu dogodkov Kariernih dni, se bodo ob aktivnostih fakultetnega Kariernega centra zopet srečali študenti, diplomanti in zaposlovalci, ki bodo izmenjali mnenja in prisluhnili zanimivim zgodbam in trendom, ki krojijo aktualni trg dela.

Udeleženci kariernih dni se bodo lahko udeležili dogodkov, na katerih se bodo predstavili različni delodajalci, ki bodo študentom različnih študijskih programov FOV predstavili karierne in zaposlitvene priložnosti.  Potekala bo delavnica na temo zaposlovanja, študenti boste imeli možnost brezplačnega psihometričnega testiranja, organiziran pa bo tudi letni alumni dogodek, na katerem se bodo srečali diplomanti fakultete.

Več o celotnem programu Kariernih dni FOV 2022: https://fov.um.si/sl/dogodki/05/2022/karierni-dnevi-fov-2022