Svečani podpis pogodbe o javno - zasebnem partnerstvu za projekt Celovite energetske sanacije objektov na Zlatem polju

Na Fakulteti za organizacijske vede UM je v četrtek, 14. 5. 2020 potekal svečani podpis pogodbe o celoviti energetski sanaciji, ki predstavlja predvsem ponos in zavezo do lokalnega in širšega okolja, da se v okolju Kampusa Zlato polje uresničuje trajnostno in družbeno odgovorno poslanstvo, ki so ga leta 2016 začrtale Univerza v Mariboru, Fakulteta za organizacijske vede Univerze v Mariboru, Gimnazija Franceta Prešerna Kranj, Šolski center Kranj in Dijaški ter študentski dom Kranj.

Več si preberite v sporočilu za medije:
Sporočilo za medije