Obvestilo študentom Fakultete za organizacijske vede Univerze v Mariboru

Študenti, ki bi zaradi nujnih in neodložljivih zadev morali priti na fakulteto, morate svoj prihod napovedati in navesti razlog, vsaj en dan pred napovedanim prihodom, do 12. ure.

Obvestilo/napoved posredujete:

• Zadeve, vezane na KNJIŽNICO, na el. naslov: cobiss.fov@um.si
  • Zadeve, vezane na REFERAT ZA ŠTUDENTSKE ZADEVE, na el. naslov: referat.fov@um.si
  • Govorilne ure pri PROFESORJUpo uskladitvi s profesorjem  (preko elektronskega naslova profesorja), nato dan pred napovedanim obiskom svoj prihod sporočite še  na el. naslov: dekanat.fov@um.si

Študente izrecno opozarjamo, da se ravnajo skladno z navodili in upoštevajo vse zaščitne ukrepe (uporaba zaščitnih mask, varnostna razdalja, razkuževanje rok, …).

Fakulteta bo v času od 18. 5. 2020 dalje odprta od 7. do 16. ure.

Obvestilo Univerze v Mariboru za zaposlene in študente je dosegljivo na spletni povezavi https://www.um.si/univerza/medijsko-sredisce/novice/Strani/novice.aspx?p=3096