Maj = Mesec dobrega počutja na Univerzi v Mariboru

Drage študentke, študenti UM!

Ste utrujeni od študijskega stresa in ustaljene rutine? Študentsko središče Univerze v Mariboru že tretje leto zapored v mesecu maju organizira Mesec dobrega počutja na UM – celoten mesec posvečen izboljšanju vašega duševnega, telesnega in čustvenega blagostanja.

Pridružite se nizu dogodkov, ki vas bodo navdihnili, osvežili in vas motivirali, da si ustvarite bolj uravnoteženo študentsko življenje.

Z vami bodo Jernej Ogrin, Lana Matjašič, Inštitut AVISENSA, Center Šteker, Center za krepitev zdravja Maribor, Agnes Kojc (doktorska študentka FF UM) in Tamara Belec (študentka FOV UM).

Preverite program in se pravočasno prijavite: ➡ https://moja.um.si/novice/Strani/mesec-dobrega-pocutja-2024.aspx

Vljudno vabljeni!