Fakulteta za organizacijske vede UM je med podpisniki zaveze k podnebni nevtralnosti v Kranju

Mestna občina Kranj je v petek, 1. marca 2023 s predstavniki gospodarstva, podjetij, javnih zavodov, društev idr podpisala zavezo k podnebni nevtralnosti Kranja. Zavezo je, na dogodku v kranjski Kovačnici, v imenu fakultete podpisal tudi red. prof. dr. Iztok Podbregar, dekan Fakultete za organizacijske vede Univerze v Mariboru. Podpisniki so se zavezali, da bodo delovali skupaj in proaktivno za uresničitev ciljev Misije v Kranju, kar bo občutno izboljšalo kakovost življenja v občini.

Več informacij o dogodku: https://www.kranj.si/s-partnerji-podpisali-zavezo-k-podnebni-nevtralnosti-v-kranju.