Aprilska spletna klepetalnica o študentski mobilnosti Erasmus+

Aprilska spletna klepetalnica bo namenjena študentski mobilnosti v sklopu programa Erasmus+, ki omogoča študentom, da del rednih študentskih obveznosti namesto na matični fakulteti opravi na partnerski instituciji v tujini.

V spletni klepetalnici bodo sodelovali

• izr. prof. dr. Uroš Rajkovič in doc. dr. Jasmina Žnidaršič, Erasmus+ koordinatorja na FOV,
  • ga. Tadeja Tement, Erasmus+ koordinatorka na Univerzi v Mariboru ter
  • študent Jaka Šetrajčič, ambasador programa Erasmus+ za študijsko leto 2022/2023,

ki bodo odgovarjali na vprašanja o aktualnem Erasmus+ razpisu in študentskimi mobilnostmi.

Več informacij o dogodku je na voljo na: https://fov.um.si/sl/dogodki/03/2023/aprilska-spletna-klepetalnica-o-studentski-mobilnosti-erasmus-0