Kako v tujino po znanje?

Imaš željo po izobraževanju v tujini in pridobivanju neprecenljivih izkušenj? Želiš spoznati nove ljudi in njihovo kulturo? Bi poleti rad potoval in ob tem osvojil praktična znanja podjetništva? Si želiš spoznati ogromno novih ljudi iz celega svetu in se ob tem zabavati?

ESN Kranj skupaj s Tutorji Fakultete za organizacijske vede v sklopu promocije mednarodne mobilnosti Univerze v Mariboru prirejajo zanimivo predavanje z naslovom »Kako v tujino po znanje?«, ki bo potekalo 4. 3. 2020 od 13:15 dalje v predavalnici 005, v kletnih prostorih fakultete.

Kaj je ERASMUS+?
Program Erasmus+ omogoča študentu, da del rednih študijskih obveznosti na katerem koli nivoju/stopnji oz. ciklu študija namesto na matični instituciji opravi na partnerski instituciji v tujini. Študent ima pravico, da mu matična institucija v tujini uspešno opravljene študijske obveznosti prizna.

Več o dogodku: https://www.facebook.com/events/715247638881382/?active_tab=about