Sodelovali smo na mednarodnem tednu i-Week - Prague University of Economics and Business

Januarja je v okviru Faculty of Informatics and Statistics, ki je članica Prague University of Economics and Business, potekal že osmi I-WEEK - mednarodni teden 2024, na katerem sta, kot gostujoči profesorici, sodelovali tudi red. prof. dr. Mirjana Kljajić Borštnar in red. prof. dr. Andreja Pucihar. Mednarodnega tedna se je udeležilo 187 študentov treh fakultet univerze v Pragi, ki so, med drugimi, prisluhnili tudi aktualnim temam s področja digitalne preobrazbe in podatkovnih ved.

Več: https://fis.vse.cz/english/news/international-week-2024/