Na FOV so se srečali koordinatorji eko fakultet v okviru programa Ekošola

V sredo, 1. februarja so se na FOV UM srečali koordinatorji slovenskih Eko fakultet, ki delujejo v okviru programa Ekošola. Program Ekošola v Sloveniji deluje že 25 let, vanj pa je vključenih sedem fakultet, ki orjejo ledino in skrbijo za to, da se izobraževanje s področja trajnostnega razvoja in promocija trajnostnega načina življenja mladih nadaljuje in spodbuja tudi v visokošolskem izobraževanju. Koordinatorji so izmenjali mnenja, prikazali dobre prakse ter predstavili svoje ekoakcijske načrte za prihodnost. Konstruktivna razprava je obrodila dobre rezultate v odličnih idejah in novih ciljih za delo z zaposlenimi in študenti na fakultetah.