Akademija ob slovenskem kulturnem prazniku: Sledi poeta

V četrtek, 2. februarja smo na FOV UM skupaj z Zvezo kulturnih društev Kranj in Glasbeno šolo Kranj zopet organizirali Akademijo ob slovenskem kulturnem prazniku. Dogodek Sledi poeta je že tradicionalen in veseli smo, da s slovesnostjo ob kulturnem prazniku negujemo poslanstvo in ostajamo zvesti raznolikemu in ustvarjalnemu gibanju naše kulture. Ob tej priložnosti se zahvaljujemo za sodelovanje obema soorganizatorjema: Zvezi kulturnih društev Kranj in Glasbeni šoli Kranj, ki sta z odličnim programom navdušila. Še posebej smo bili veseli sodelovanja mladih glasbenikov in pevcev ter razmišljanj prof. Mihe Mohorja, slavnostnega govorca, ob kulturnem prazniku.

Iskrene čestitke ob Prešernovem dnevu, slovenskem kulturnem prazniku.