Razpis za sofinanciranje mobilnosti študentov z namenom študija v tujini / program Erasmus +

Objavljen je razpis za sofinanciranje mobilnosti študentov z namenom študija v tujini v programu Erasmus+, za študijsko leto 2021/2022.

Študijske izmenjava se lahko udeležite na partnerski univerzi v eni izmed držav EU, Veliki Britaniji, Islandiji, Norveški, Turčiji, Severni Makedoniji in Srbiji.

V kolikor bi potrebovali več informacij, se lahko obrnete na Erasmus koordinatorja na fakulteti (izr. prof. dr. Uroš Rajkovič: uros.rajkovic@um.si) oziroma na Službo za mednarodno sodelovanje Univerze v Mariboru (outgoing.erasmus@um.si ali po telefonu 02 23 55 286).

Več: https://erasmusplusum.si/studij/prijava/erasmus-razpisi/?fbclid=IwAR1-nOqbQplB6sm9YeFa-zSh_kwqdgCEK9Qn1mHrzxpVoJ3p1A_xXwvopLc