Sledi poeta - Akademija ob slovenskem kulturnem prazniku

Vljudno vabljeni na prireditev - Akademijo ob slovenskem kulturnem prazniku Sledi poeta, ki bo potekala na Fakulteti za organizacijske vede, Kidričeva cesta 55a, Kranj, v sredo, 6. februarja ob 18.30 uri.

Spored:

• Zemlja Kranjska (F. Prešeren)
  • Magistrale (F. Prešeren)
  • Omlajen hrib (S. Gregorčič)
  • Glosa (F. Prešeren)
  • Polnoč (S. Kosovel)
  • V sveti uri (S. Kosovel)
  • Daritev (S. Gregorčič)
  • Moje gosli (S. Gregorčič)

Avtorica glasbe in pevka: Marta Marolt
Inštrumentalne priredbe, kitara in mandola: Uroš Rakovec
Razmišljanje o Prešernu in njegovem delu: Ana Roblek in Jan Krajnik (4.c Gimnazije Kranj – mentorica prof. Tina Lušina Basaj)