Informativni dnevi 2018

V petek (9.2.) in soboto (10.2.) so tudi na naši fakulteti potekali Informativni dnevi, na katerih smo zaposleni in študenti bodočim študentom  in njihovim staršem predstavili študijske programe, ki sledijo trendom sodobnega digitalnega okolja in dejavnosti, ki jih izvajamo v sklopu izvajanja študijskega procesa. Najprej smo vsem obiskovalcem izrekli dobrodošlico in jim pripravili predstavitev našega dela. Po predstavitvi je sledil ogled fakultete, ob koncu pa smo se z bodočimi študenti še sproščeno pogovorili v knjižnici fakultete, kjer smo jim bili na voljo za individualna vprašanja. Informativni dnevi za vpis na FOV bodo potekali tudi v mesecu juniju in avgustu. Vsem bodočim študentom želimo čim bolj uspešno izbiro fakultete,  z željo, da se srečamo v naših študijsih klopeh!