Mednarodna reakreditacija študijskih programov ECBE

Dne, 11. 2. 2017 je upravni odbor »European council for Business Education« potrdil reakreditacijo vseh treh magistrskih študijskih programov Fakultete za organizacijske vede Univerze v Mariboru in sicer: Organizacija in management poslovnih in delovnih sistemov (od št. leta 2017/2018 Inženiring poslovnih sistemov), Organizacija in management kadrovskih in izobraževalnih sistemov in Organizacija in management informacijskih sistemov.

Fakulteta za organizacijske vede Univerze v Mariboru ima podaljšano ECBE akreditacijo magistrskih študijskih programov do 31. maja 2020.

Z akreditacijo ECBE imajo magistrski študijski programi FOV UM v evropskem merilu mednarodno prepoznavnost ter so primerljivi z najboljšimi študijskimi programi v Evropi.

Več o ECBE na povezavi: http://www.ecbe.eu/.