Zaključna konferenca projekta ProCare / 8. april 2022 / Udine, Italija

V okviru Erasmus+ projekta ProCare, v katerem sodelujejo tudi raziskovalci naše fakultete, 8. aprila v Udinah (IT), pripravljajo zaključno konferenco, na kateri bodo predstavljene izkušnje pri povezovanju bolnišnic z visokošolskimi institucijami ter izkušnje z raziskovanjem na področju zdravstvenih ved.

Projekt ProCare poteka od leta 2018. Partnerji v projektu – visokošolske institucije in bolnišnice iz Italije, Irske, Šparnije in Slovenije se zavzemajo za uspešno in na znanosti utemeljeno zdravstveno nego (Hospitals and faculties together for prosperous and scientific based healthcare – ProCare).

Vabljeni k prijavi prispevka za zaključno konferenco!

Več informacij: Call for abstract ProCare.pdf