Izobraževanje in tekmovanje v študiji primera za srednješolce

V petek (24.1.) bo na FOV potekalo Tekmovanje v reševanju študije primera za srednješolce, ki ga na FOV pripravljamo že vrsto let v sodelovanju z Gimnazijo Franceta Prešerna iz Kranja.

V ponedeljek smo iz tega razloga na FOV gostili dijake gorenjskih srednjih šol, ki so se udeležili izobraževanja v študiji primera na katerem so dijaki pridobili različna znanja o pripravi rešitve za konkreten poslovni problem, ki ga je predstavilo podjetje La Popsi iz Kranja. Komaj čakamo petek, ko bomo od 9.30 ure dalje v predavalnici 111 prisluhnili kreativnim rešitvam dijakov.