Izzivi managementa v zdravstvu

Fakulteta za organizacijske vede Univerze v Mariboru in Fakulteta za zdravstvene vede Univerze v Mariboru vabita  na okroglo mizo z naslovom »Izzivi managementa v zdravstvu«, ki bo potekala v torek, 5. februarja 2019 ob 17. uri v knjižnici Fakultete za organizacijske vede UM, Kidričeva cesta 55a, Kranj.

Sodobni management je eden od temeljev moderne družbe. Brez njegovih metod in tehnik, ne bi bilo uspešnih in učinkovitih organizacij na različnih nivojih človekovega delovanja. Področje managementa v zdravstvu sovpada z interesi širše javnosti, in ima pomemben vpliv na mnoge segmente delovanja zdravstvenih organizacij, ki kakovostno in učinkovito opravljajo svoje temeljno poslanstvo ter rešujejo vsakodnevne izzive narekovane s strani sodobnega okolja.

Več: http://www.fov.um.si/sl/dogodki/01/2019/izzivi-managementa-v-zdravstvu