Vabilo na predstavitev knjige Reinženiring nacionalno varnostnega sistema avtorja prof. dr. Iztoka Podbregarja

Pri Univerzitetni založbi Univerze v Mariboru je v letošnjem letu izšla Strokovna monografija Reinženiring nacionalno varnostnega sistema, avtorja prof. dr. Iztoka Podbregarja.

Glede na aktualnost teme vas vabimo na predstavitev knjige in pogovor za avtorjem, ki bo v

sredo, 17. aprila 2019 ob 17. uri,
v knjižnici Fakultete za organizacijske vede
Univerze v Mariboru, Kidričeva cesta 55a, 4000 Kranj.

Več od dogodku: https://fov.um.si/sl/dogodki/04/2019/predstavitev-knjige-reinzeniring-nacionalno-varnostnega-sistema-avtorja-prof-dr

Na srečanju nam bo Generalpodpolkovnik Slovenske vojske prof. dr. Iztok Podbregar, trenutno dekan Fakultete za organizacijske vede Univerze v Mariboru, predstavil celovit, drastičen in korenit pogled na Slovensko vojsko in nacionalno varnostni sistem.

Avtorjeva želja je široka razprava med državljani in državljankami Slovenije o njihovih pogledih na varnost ter racionalna in optimalna graditev sistema nacionalne varnosti na podlagi premišljenih rešitev.

Prosimo vas, da vašo udeležbo potrdite preko el. pošte: cis@fov.uni-mb.si.

Vabilo: predstavitev_knjige_ipodbregar.pdf