Kako delovati v času krize

V sklopu predavanja Kako delovati v času krize, bodo predstavljeni različni vidiki osebnega dojemanja krize, vpliva okolja na posameznika in kako se soočati z negotovostmi in tveganji. Del predavanja bo namenjen tudi strateškim, normativnim in finančnim vidikom obvladovanja tveganj ter varnosti v družbi in organizacijah.

On - line predavanje bo širši javnosti predstavil red. prof. dr. Iztok Podbregar, ki je redni profesor na Univerzi v Mariboru, dekan Fakultete za organizacijske vede UM in strokovnjak s področja kriznega managementa in obvladovanja tveganj. Red. prof. dr. Iztok Podbregar ima bogate vodstvene izkušnje v gospodarstvu, javni upravi in Slovenski vojski. Praktična in akademska znanja pa z odliko prenaša na mlade generacije v akademskem okolju in širše.

Povezava do prijave: https://forms.gle/RCPRfN55eZive1SA7

V kolikor bi potrebovali dodatne informacije se lahko obrnete na sodelavke Centra za izobraževanje in svetovanje UM FOV, preko el. pošte: cis.fov@um.si ali telefona: 04 2374 245.

Nazaj na dogodek