Predstavitev zbornika prispevkov FOV UM in Slovenske akademije za management v spomin prof. dr. Juretu Kovaču

13. 12. 2019
Lokacija:
FOV UM, Kidričeva cesta 55a
Kranj
Slovenia

V petek, 13. decembra 2019 ob 11. uri bo v knjižnici Fakultete za organizacijske vede UM (Kidričeva cesta 55a, Kranj) potekala predstavitev zbornika prispevkov, ki smo ga v spomin na prof. dr. Jureta Kovača in v znak spoštovanja pripravili na Fakulteti za organizacijske vede UM v sodelovanju s Slovensko akademijo za management.

Z zbornikom se akademski kolegi in kolegice želimo pokloniti strokovnemu in znanstvenemu delu prof. dr. Jureta Kovača. S prispevki v zborniku smo se dotaknili predvsem področij, na katerih je v največji meri deloval. Bil je in ostaja eden od vodilnih strokovnjakov in znanstvenikov na področju organizacije in managementa; s svojimi deli je prispeval k zakladnici slovenskega, pa tudi svetovnega  znanja na obeh področjih.