Delavnica: Načini iskanja zaposlitve in pridobivanja delovnih izkušenj

23. 11. 2023
Lokacija:
FOV UM
Slovenia

Fakulteta za organizacijske vede UM v sodelovanju s Kariernim centrom UM organizira delavnico na temo iskanja zaposlitve in pridobivanja delovnih izkušenj.

Na delavnici se bomo dotaknili naslednjih vsebin:

• kako in kje pridobiti delovne izkušnje,
  • kakšne veščine razvijamo z delovnimi izkušnjami,
  • kako ustrezno predstaviti svoje delovne izkušnje delodajalcu,
  • kako, kje in kdaj se lotiti iskanja zaposlitve.

Delavnica bo potekala v četrtek, 23.11.2023 v predavalnici 301, na Fakulteti za organizacijske vede UM s pričetkom ob 10. uri.

Za udeležbo na dogodku se prosim prijavite: prijava.